FAQ

Home FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Każda nowa osoba rozpoczynająca współpracę z nami przechodzi przez nasz autorski program szkoleń wstępnych “SMART Agent”, dlatego brak doświadczenia w pracy w nieruchomościach nie jest przeszkodą. Oczekujemy jednak doświadczeń w sprzedaży lub obsłudze klienta. Nie jest to zajęcie dla osób szukających pierwszej pracy

Naszym doradcom oferujemy aktywne programy szkoleniowe dotyczące branży nieruchomości i rozwoju osobistego, w tym program autorski dla nowych agentów “SMART Agent” oraz wiele szkoleń i warsztatów podnoszących kwalifikacje. Z najlepszymi prowadzimy sesje coachingowe, a nowe osoby w branży mogą skorzystać z dedykowanych programów mentorskich.

Nasi doradcy są przedsiębiorcami prowadzącymi własny biznes w nieruchomościach, dlatego działalność gospodarcza będzie nieodzowna. Doradcy mogą prowadzić swoją firmę zarówno w formie jednoosobowej działalności jak i spółki. Taka działalność nie musi być zarejestrowana na dzień rozpoczęcia współpracy. Można też przez pewien okres współpracować w ramach niezarejestrowanej działalności gospodarczej, o ile jest to zgodne z przepisami. Osoby współpracujące w zespołach naszych doradców nie muszą mieć działalności gospodarczej, jeśli w danym zespole jest możliwa inna formuła współpracy.